Mokykla šiandien: kur link einame?

Darbo grupės:

1. Pozityvaus elgesio palaikymo sprendimai klasėje. Moderatorė Aida Gaižauskienė, Lietuvos sporto universiteto lektorė.
  2. Šiuolaikinė pamoka kiekvieno mokinio ugdymosi sėkmei. Moderatorius Alius Avčininkas, Vilniaus Užupio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas, Meilės Lukšienės premijos laureatas.
  3. Kūrybiškumo (ne)ugdymas mokykloje. Moderatorius Vidmantas Valantiejus, Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus l.e.p. vedėjas.
  4. Ugdymo turinio pritaikymas autistiškiems mokiniams. Moderatorė Kristina Košel-Patil, Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė.
  5. Kokybės siekio kultūra ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Kaip tobulinti veiklą? ModeratorėNeringa Baršauskienė, Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė.
  6. Kaip stiprinsime lyderystę ir vadybą mokinių gyvenimo mokykloje patirčių ir savijautos kontekste. Moderatorė Vilma Dobrovolskienė, Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja.
  7. Supervizija – asmeninis ir profesinis tobulėjimas. Moderatorė Irina Šiaudvytienė, Lietuvos Profesinių Santykių Konsultantų Asociacijos pirmininkė.