Struktūra

2020 - 2021 mokslo metai

Eil. Nr.Vardas, pavardėEl. paštasPareigybė
1Aistė Valevičiūtėvaleviciutea@gmail.comPirmininkasOrganizuoja ir vadovauja KRMT darbui (šaukia posėdžius, rengia darbotvarkę ir kt.); atstovauja KRMT vietos ir šalies valdžios įstaigose ar institucijose; rengia KRMT metų veiklos planą ir teikia tvirtinti KRMT posėdžiui; rengia ir pateikia KRMT posėdžiui metų veiklos ataskaitą; reprezentuoja KRMT Kėdainių rajono savivaldybės įstaigose ar organizacijose; vykdo kitą KRMT nuostatams neprieštaraujančią veiklą.
2Martyna Stanionytėmartynastanionyte@gmail.comAdministratorius ir regioninė jaunimo politikaAtsakinga už tarybos atliekamų darbų dokumentų parengimą, duomenų kaupimą, atnaujinimą; Vadovų klubo susitikimų ar MSF (mokyklų savivaldų forumo) protokolų parengimą; mokinių atstovavimas, reprezentacija KRMT Kėdainių rajono savivaldybės įstaigose ar organizacijose.
3Tėja Savelytėtejasavelyte@gmail.comRegioninė jaunimo politikaMokinių atstovavimas, reprezentacija KRMT Kėdainių rajono savivaldybės įstaigose ar organizacijose.
4Greta Bučaitėgretutia00@gmail.comRegioninė jaunimo politika
5Kamilė Vaiciukevičiūtėkamvaic@gmail.comRyšiai su visuomeneSocialinių tinklų koordinavimas, priežiūra, atnaujinimas; viešų pristatymų parengimas.
6Paula Šabūnaitėpaulasabunaitee@gmail.comRyšiai su visuomene
7Darija Justinavičiūtėdjustinaviciute@gmail.comMarketingasVaizdo įrašų, maketų bei dizainų kūrimas;
8Emilis Vaiciekaevaicieka@gmail.comMarketingas
9Skaistė Elinskaitėskaiste2005@gmail.comDarbas su savivaldomisNuolatinė komunikacija, ryšio palaikymas su paskirtomis MS, darbų perdavimas (Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija, Kėdainių rajono Truskavos pagrindinė mokykla, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla).
10Kamilė Draudvilaitėkamiledraudvilaite@gmail.comDarbas su savivaldomisNuolatinė komunikacija, ryšio palaikymas su paskirtomis MS, darbų perdavimas (Kėdainių rajono Miegėnų pagrindinė mokykla, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla, Kėdainių šviesioji gimnazija, Kėdainių rajono Akademijos gimnazija).
11Ignas Pankratjevasignas.pank@gmail.comDarbas su savivaldomisNuolatinė komunikacija, ryšio palaikymas su paskirtomis MS, darbų perdavimas (Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos gimnazija, Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazija, Kėdainių  rajono Labūnavos pagrindinė mokykla, Kėdainių ,,Ryto“ progimnazija).
12Adelė Vaitelytėadele.vaitelyte@gmail.comDarbas su savivaldomisNuolatinė komunikacija, ryšio palaikymas su paskirtomis MS, darbų perdavimas (Kėdainių  profesinio rengimo centras, Kėdainių rajono savivaldybės Josvainių gimnazija, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazija).
13Kristijonas Petlinskask.petlinskas@gmail.comRinkodaraFinansinės/barterinės paramos ieškojimas, nuolatinė komunikacija su rėmėjais.
14Agnė Stepulaitytėagnestepulaityte@gmail.comRinkodara
15Rugilė Lebedytėrugilytelebedyte@gmail.comRinkodara
16Lukas Rudėnaslukas.rudenas@gmail.comRinkodara
17Urtė Kučinskaitėurte.kucinskaite@gmail.comProgramų tinklasRenginių/akcijų rengimas, jų organizavimas, rūpinimasis LMS metinės programos įgyvendinimu.
18Austėja Jasikenaitėaustejajasikenaite@gmail.comProgramų tinklas