Kėdainių rajono mokyklų mokinių savivaldos plėtros programa.

Programos tikslas – Stiprinti ir plėtoti Kėdainių rajono mokinių tarybos ir rajono mokyklų mokinių savivaldos institucijų veiklą,, ugdant mokinių pilietinio dalyvavimo gebėjimus ir įgūdžius, vienijant juos bendrai veiklai, kuriant tobulą rajono mokinių bendruomenę.

Programos rezultatas –  rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių savivaldos institucijų nariai įgijo naujų ir sustiprino turimas kompetencijas.  Mokinių savivaldų veikla tapo labiau pastebima. Moksleiviai  buvo informuojami aktualiausiais klausimais  žiniasklaidoje. Informacija  pasiekė gausią moksleivių dalį, kurie susidomėjo KRMT organizuojamomis veiklomis ir akcijomis. Visus metus su savivaldomis bendrauta atstovavimo klausimais, sustiprėjo savivaldų ryšys su KRMT nariais, mokyklų moksleiviais, savivaldų pirmininkais bei administracijos atstovais. Moksleiviai dalyvaudami KRMT konferencijose, pilietinėse iniciatyvose įgijo tinkamų kompetencijų bei žinių, kuriomis galėjo dalintis su savo mokyklos moksleiviais.