PROJEKTAS FINANSUOJAMAS EUROPOS SOCIALINIO FONDO LĖŠOMIS

„TURI PROFESIJĄ – TURI ATEITĮ!“ NR. 09.4.1-ESFA-V-735-01-0001

Projekto idėja – užtikrinta švietimo pagalba socialiai jautrių grupių mokiniams įgyti profesiją ir ją realizuoti.

Projekto tikslinės grupės:

profesinio mokymo įstaigų mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių;

profesinio mokymo įstaigų mokiniai, gyvenantys socialinę riziką patiriančiose šeimose.

Projekto uždaviniai:

Remti mokinius iš socialiai jautrių grupių profesiniame mokyme. Mokinių iš socialiai jautrių grupių aprūpinimas profesijai įgyti būtinomis mokymo priemonėmis ir darbo drabužiais, pagalbos mokantis (specialiosios pedagoginės) ir popamokinės veiklos (užimtumo grupių) organizavimas.

Tobulinti ugdymo procesą profesinėse mokyklose. Mokomosios medžiagos ir mokymų organizavimas.

Plėsti mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, profesijos pasirinkimo galimybes. Įrankių, skirtų mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, profesiniam kryptingumui įvertinti įsigijimas ir mokymų jais naudotis organizavimas.