Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių savivaldos institucijų rinkiminis rudens forumas

Rugsėjo 17-tą dieną Kėdainių rajono savivaldybės posėdžių salėje įvyko Kėdainių rajono mokinių tarybos rinkiminis mokinių savivaldų forumas. Renginį atidarėme Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio ir Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Justinos Koriznaitės sveikinimo žodžiais bei LMS himnu.

Kadenciją baigianti pirmininkė Aistė Valevičiūtė pristatė  KRMT veiklos metinę ataskaitą.  Džiugu, kad išklausius ji buvo patvirtinta visų trylikos susirinkusių rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovų.

Už puikų vadovavimą KRMT 2020-2021 metais Aistei gražių žodžių nepagailėjo Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktorė Ingrida Neliupšienė, rajono mokinių tarybos koordinatorė Vilija Girdauskaitė.

Renginį tęsėme prisimindami pavasarį vykusius mokinių savivaldų apdovanojimus. Prizus savivaldų atstovams išdalino Aistė.

Savo rinkiminę kalbą pristatė kandidatė į pirmininko pareigas Kamilė Vaiciukevičiūtė. Paskelbus balsavimo rezultatus, vienbalsiai ji išrinkta nauja komandos pirmininke.

Forumą pabaigėme sveikinimo žodžiais naujai išrinktai pirmininkei bei komandos padėka Aistei už vadovavimą ir visą kartu praleistą laiką.

Dėkojame visiems dalyvavusiems  bei tikimės, kad šiemet dar ne kartą galėsime susitikti gyvai organizuojamuose renginiuose!

Agnė Stepulaitytė, Kėdainių rajono mokinių tarybos ryšių su visuomene atstovė

Kėdainių rajono mokinių tarybos veikla finansuojama rajono savivaldybės biudžeto lėšomis