Kėdainių rajono mokinių tarybos metų baigiamasis renginys

Gruodžio 17 dieną Kėdainių rajono mokinių taryba minėjo 23-ąjį savo veiklos gimtadienį bei 8-erių metų prisijungimo prie Lietuvos moksleivių sąjungos sukaktį.

Renginį atidarėme Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Justinos Koriznaitės ir Kėdainių rajono mokinių tarybos koordinatorės Vilijos Girdauskaitės sveikinimo žodžiais ir gražiais palinkėjimais.

Vakarą tęsėme su svečiais – grupe „Garbanotas“kurios  nariai Mantas ir Šarūnas Joneikiai kartu su KRMT komandos nare Skaiste diskutavo apie  karjeros kelią, šeimos vaidmenį savo gyvenime, dalinosi prisiminimais iš mokyklos, įvairiais nuotykiais bei įkvepiančiomis mintimis, atliko keletą savo  kūrinių. Tokie renginiai stiprina ir vienija Kėdainių rajono mokyklų mokinių savivaldos institucijas.

KRMT pirmininkė Kamilė Vaiciukevičiūtė  padėkojo renginio svečiams ir visiems susirinkusiems bei palinkėjo, kad dar ne vienerius metus KRMT komanda kartu su mokyklų mokinių savivaldomis kupini naujų idėjų vykdytų ir stiprintų savo veiklas.

Renginį tradiciškai uždarėme šventiniu skanėstu, dainomis bei šiltais pokalbiais su renginio dalyviais.

Agnė Stepulaitytė, Kėdainių rajono mokinių tarybos ryšių su visuomene atstovė.

Kėdainių rajono mokinių tarybos veikla finansuojama rajono savivaldybės biudžeto lėšomis