Lietuvos moksleivių sąjungos vasaros forumas

Kėdainių rajono mokinių taryba rugpjūčio 20-24 dienomis dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos vasaros forume „Būk savimi, visi kiti užimti“, kurį  šį kartą organizavo LMS Mažeikių padalinio komanda. Jau pirmąją forumo dieną dalyviai turėjo progą įgyti naujų žinių išklausydami  Airidos Lementauskienės bei Dmitrij Juvko pranešimų savęs pažinimo ir tikslų siekimo temomis. Vakare visi savanoriai susiskirstė į grupeles ir dalyvavo socializacijoje, kurios metu vykdė smagias bei komandiškumą skatinančias užduotis.

Antrąją forumo dieną dalyviai pradėjo LMS nacionalinio biuro narių vedamose darbo grupėse, kuriose reflektavo apie visų praėjusių metų veiklą. Po pietų savanorių laukė dar vienos darbo grupės, vedamos LiJOT atstovų. Per šį laiką moksleiviai gilinosi į jaunimo politiką, viešojo kalbėjimo pagrindus, emocinę sveikatą, derybas organizaciniame procese bei viešuosius ryšius. Dieną pabaigėme Mažeikių komandos rengtoje vaidybinėje socializacijoje bei gongų terapijoje, kurioje galėjome atsipalaiduoti bei pasiruošti ateinančiai dienai.

Trečiąją bei ketvirtąją forumo dienas LMS biuro narių ruoštose darbo grupėse diskutavome apie mokyklų tarybų veiklą, kūrėme veiksmų planą, padėsiantį užtikrinti kokybiškesnį šių tarybų veikimą. Taip pat aptarėme LMS strategiją, mėginome ją tobulinti, jog ši atitiktų dabartinius organizacijos poreikius. Per šias dienas taip pat dalyvavome Renato Kandroto, Giedrės Skupienės, Rūtos Pučaitės paskaitose kritinio mąstymo, streso valdymo bei lytiškumo temomis. Abu vakarus savanoriai taipogi praleido labai aktyviai: dalyvaudami vėliavų žaidynėse, diskotekoje bei grupių „METAMORFOZĖ“ ir „Velvet“ koncertuose.

Paskutiniąją dieną dalyvių laukė atsisveikinimas su forumo organizatoriais bei per šį laiką surastais draugais. Veiklos metu rišome vienas kitam apyrankes, dalinomės įsimintiniausiomis forumo akimirkomis bei galvojome palinkėjimus ateičiai. KRMT komanda vasaros forumą 2021 paliko kupini geriausių emocijų ir įspūdžių, įgiję naujų kompetencijų bei motyvuoti darbingai pradėti naujuosius mokslo metus!

Kamilė Vaiciukevičiūtė, Kėdainių rajono mokinių tarybos komunikacijos koordinatorė