Projektas „Turi profesiją – turi ateitį!“

Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros (toliau – NŠA) ESF projekte „Turi profesiją – turi ateitį!“ (Nr. 09.4.1-ESFA-V-735-01-0001) Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis, pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. rugpjūčio 28 d. įsakymą Nr. V-950 ,,Dėl finansavimo skyrimo projektui, pateiktam pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.4.1-ESFA-V-735 įgyvendinimo priemonę „Paskatos ir pagalba besimokantiems”, siekia tobulinti švietimo pagalbą socialiai jautrių grupių mokiniams ir padėti jiems įgyti profesiją (kvalifikaciją).

Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Jurgita Sinickienė atlieka 9-12 klasių SUP turinčių mokinių vertinimą, profesinio tinkamumo gebėjimams nustatyti, naudojant MELBA ir IDA metodiką.