Forumas „UTA: KARTU DRĄSIAU“

Renginys vyks: Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras (S. Dariaus ir S. Girėno g. 52, LT-57153 Kėdainiai)

8.30-9.00 – registracija

9.00-9.15 – atidarymas, sveikinimo žodis

9.15-9.45 – pranešimas.

9.45-10.00 – pranešimas „Siūlomos galimybės pedagogų poreikių tenkinimui, atsižvelgiant į naujus iššūkius“. Prof. dr. Lina Kaminskienė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos kanclerė.

10.00-10.10 – pranešimas „Naujos kartos (mokinių) mokymosi poreikiai ir tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje“. Jurgita Jaruševičienė, mokymosi platformos Mokosi.lt vadovė.

10.10-10.20 – sveikinimas/pranešimas apie tai, kas svarbu mokytojams ir vienai iš lyderiaujančių švietimo turinį ir sprendimus kuriančiai įmonių grupei visų švietimo permainų kontekste. Leidyklos „Šviesa“ Klientų patirčių valdymo vadovė Malvina Vilniškienė.

10.20-11.00 – mugės/ kava/ dalijimasis patirtimi

11.00-13.00 – darbas grupėse

13.00-13.30 – refleksija (darbo grupėse apibendrinimas)

13.30-14.00 – pabaiga.

Darbo grupės:

1. Lietuvių kalba. Moderatorius – Alius Avčininkas, lietuvių kalbos mokytojas, Meilės Lukšienės premijos laureatas.
  2. Matematika. Moderatorė –  Ramunė Dranseikienė, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė.
  3. Užsienio kalbos. Moderatorė – Beata Valungevičienė, NŠA ugdymo skyriaus metodininkė, Marijampolės moksleivių kūrybos centro direktorė, anglų kalbos mokytoja ekspertė.
  4. Gamtos mokslai. Moderatorė – Rigonda Skorulskienė, Lietuvos fizikos mokytojų asociacijos prezidentė, atnaujinto fizikos ugdymo turinio programos rengėja, Kauno jėzuitų gimnazijos fizikos mokytoja ekspertė.
  5. Meninis ugdymas. Moderatorė – dr. Emilija Sakadolskienė, VDU ir VU docentė.
  6. Pradinis ugdymas. Moderatorė – Aurelija Macijauskienė, Klaipėdos Vydūno gimnazijos pradinių klasių mokytoja, Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedros lektorė.
  7. Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa. Moderatorė – Karolina Pralgauskytė, Lietuvos švietimo tarybos narė, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos jaunimo programos vadovė.
  8. Švietimo pagalba. Moderatorė – Eglė Kairelytė Sauliūnienė, edukologė, sertifikuota Taikomosios elgesio analizės supervizorė, VšĮ „Abos centras“ steigėja ir direktorė
  9. Priešmokyklinio ugdymo programa. Moderatorės –  Aušra Plytninkaitė, direktorė, Jurgita Krasnickaitė-Saulėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Alytaus lopšelis-darželis „Volungėlė“.
  10. Švietimo įstaigų vadovai. Moderatorė – Vilma Dobrovolskienė, Kėdainių r. savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja.
  11. Švietimo įstaigų pavaduotojai ugdymui. Moderatorė – dr. Jūratė Valuckienė,  Vilniaus universiteto, Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto docentė.