Kėdainių rajono mokinių tarybos ataskaitinis mokinių savivaldų forumas

Kovo 9-tą dieną Kėdainių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko Kėdainių rajono mokinių tarybos ataskaitinis mokinių savivaldų forumas.

Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Kėdainių savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Justina Koriznaitė ir KRMT koordinatorė Vilija Girdauskaitė.

Forumo pirmininke buvo išrinkta Skaistė Elinskaitė. KRMT pirmininkė Kamilė Vaiciukevičiūtė pristatė Kėdainių rajono mokinių tarybos pusės metų veiklos ataskaitą. Susirinkusiems mokinių savivaldų atstovams iškėlus mandatus ir nubalsavus ataskaita buvo patvirtinta vienbalsiai.

Vėliau vyko proto mūšis skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Savivaldų atstovai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą ir jos istoriją, o pirmas tris vietas laimėjusieji dalyviai į savo mokyklas parsinešė įvairių prizų.

Dalyviai džiaugėsi produktyviai ir įdomiai praleistu forumo laiku.

Agnė Stepulaitytė, Kėdainių rajono mokinių tarybos ryšių su visuomene atstovė.

Kėdainių rajono mokinių tarybos veikla finansuojama rajono savivaldybės biudžeto lėšomis