Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Rudens forumas-21

Kėdainių rajono mokinių taryba (KRMT) spalio 15-17 dienomis dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Rudens forume, kuris vyko Klaipėdoje. Renginio metu buvo pristatytos LMS inicijuotos ir pradėtos vykdyti programos „Laikas jausti“ veiklos. Vyko diskusija emocinės sveikatos ir mikroklimato mokyklose temomis. Įvairiose darbo grupėse dalyviai tobulino savo kompetencijas bei dalijosi patirtimi su kitų miestų moksleiviais. Mūsų komanda dalyvavo Turing School mokymų vadovo, programuotojo, IT ir švietimo profesionalo Kęstučio Mačiulaičio vedamoje paskaitoje, kurioje įgijome naujų žinių kibernetinio saugumo tema. Na, o pirmojo vakaro socializacijoje ugdėme komandinius įgūdžius žaisdami įvairius žaidimus.

Antrąją dieną dalyvavome LMS nacionalinio biuro ir svečių vedamose darbo grupėse, kuriose ugdėme savo komitetams reikiamus gebėjimus, apžvelgėme praeitų metų veiklas. Dieną užbaigėme linksmoje ir energingoje socializacijoje: dalyvavome diskotekoje, bei atlikėjų „Zoliukas“ ir „Katarsis“ koncertuose.

Paskutiniąją dieną prie audringai ošiančios jūros vyko forumo uždarymas, kuriame  atsisveikinome su organizatoriais, sutiktais naujais draugais.

KRMT komanda grįžo kupini geriausių emocijų ir įspūdžių, įgiję naujų kompetencijų bei motyvuoti toliau kokybiškai tęsti jau pradėtus darbus!

Elija Plyčiūvaitytė, Kėdainių rajono mokinių tarybos ryšių su visuomene atstovė.

Kėdainių rajono mokinių tarybos veikla finansuojama rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.