„Tolerancija mus jungia“

Lapkričio 16-tą dieną Kėdainių rajono mokinių tarybos komanda, Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti, suorganizavo renginį „Tolerancija mus jungia“. Renginį atidarėme Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Justinos Koriznaitės sveikinimo žodžiais.

Pagrindiniai šio renginio svečiai – „Gyvoji biblioteka“, tai socialinę atskirtį patiriančių visuomenės grupių atstovai, kurie dalinosi savo patirtimi ir išgyvenimais su mūsų rajono moksleiviais. Susirinkusieji turėjo galimybę artimiau susipažinti su kiekvienu pašnekovu ir gauti atsakymus į  rūpimus klausimus.

KRMT komanda dėkoja „Gyvajai bibliotekai“ už nuoširdžius bei šiltus pokalbius ir tikisi, jog tokie renginiai padės mūsų rajono moksleiviams tapti atviresniems ir supratingesniems!

Elija Plyčiūvaitytė, Kėdainių rajono mokinių tarybos ryšių su visuomene atstovė.

Kėdainių rajono mokinių tarybos veikla finansuojama rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.